Referencie

Jitka Schrothová

NMS sa stalo jednou z našich kmeňových agentúr a to vďaka perfektnej exekúcii celého projektu - od ponuky, cez realizáciu až po prezentáciu. Vieme, že sa môžeme spoľahnúť na "must" metódy, harmonogram, terén, analýzy, ale zároveň funguje aj "added value" vo forme porozumenia našim požiadavkám, kedy nám NMS ponúka ako tradičné, tak úplne nové prístupy k riešeniu. Najmä oceňujeme spracovanie výstupov, kedy zrozumiteľnou a nápaditú formou odovzdávame závery a odporúčania interným klientom. Súčasťou každého projektu je skvelý klientský servis, za čo špeciálne ďakujeme našej account manažérke.

Zástupný obrázek pro referenci T-mobile
Zástupný obrázek pro referenci Metlife
Metlife logo

Iva Musilová

So spoločnosťou NMS spolupracujeme od roku 2013. Spoločne realizujeme ako kvalitatívne, tak aj kvantitatívne prieskumy prevažne v oblasti znalosti značky či testovania produktových parametrov. Ako už dĺžka spolupráce vypovedá, so službami agentúry sme veľmi spokojní, NMS ponúka prvotriedny servis, profesionálny a ústretový prístup.

Česká asociace pojišťoven

Marcela Kotyrová

NMS pre nás pripravuje každý rok prieskum, ktorý potom v priebehu roka využívame pri komunikácii prioritných tém o poistení širokej verejnosti. Výsledky sú tiež dôležitým materiálom prezentovaným každoročne členským poisťovniam. Na spolupráci oceňujeme vysokú odbornosť, rýchlu orientáciu v probléme a v neposlednom rade príjemnú komunikáciu. Výstupy sú vždy kvalitné, prehľadné a zrozumiteľné.

Zástupný obrázek pro referenci CAP
zástupný obrázek pro referenci BlueStyle
Blue Style Travel Agency logo

Fratišek Vorel

Výsledky prieskumu od NMS Market Research nám pomohli pri rozvoji značky a optimalizácii produktu pre nadchádzajúce sezóny.

Radim Ryška

Na spolupráci s NMS Market Research oceňujeme rýchlosť reakcie na naše špecifické požiadavky, a to nie len pri príprave jednotlivých vĺn kontrol, ale aj v nastavení on-line reportingovej aplikácie. Spolupráca s NMS Market Research nám pomáha dosahovať lepšie obchodné výsledky.

Zástupný obrázek pro referenci Datart
DATART logo

Marek Přikryl

Prvú skúsenosť s NMS máme z roku 2015, kedy sme začali na všetkých našich predajniach (v ČR i SK) realizovať pravidelné merania metódou Mystery Shopping. Prehľadné výstupy dostupné v online aplikácii využívame ako podklad pre ďalší rozvoj našich zamestnancov. Na spolupráci oceňujeme predovšetkým flexibilitu agentúry a ochotu prispôsobiť sa našim aktuálnym potrebám.

Ambiente logo

Miroslav Bouchal

NMS pre nás od roku 2011 realizuje Mystery Shopping, do ktorého sa postupne zapojila väčšina našich konceptov. V Ambi si zakladáme na čerstvých surovinách, nevšednom nápade, nadšenom personálu, ktorý sa nebojí inovatívneho prístupu, robí svoju prácu srdcom a spokojný zákazník je pre neho na prvom mieste. Obdobnú filozofiu sme našli aj v NMS.

zástupný obrázek pro Ambiente
zástupný obrázek pro BNP
BNP Paribas Cardif logo

Michal Kusyn

Ceníme si našej spolupráce hlavne pre nadštandardne odvedenú prácu, kvalitné analýzy a výstupy a tiež sa nám veľmi dobre pracuje s ústretovými ľuďmi z NMS.

Logo KKCG a.s.

Michal Bulirsch

S agentúrou NMS Market Research od roku 2014 realizujeme pravidelnú štúdiu, ktorá mapuje penetráciu hráčov jednotlivých kategórií stávkových hier a hier Sazky. So službami NMS sme veľmi spokojní, agentúra rýchlo reaguje na naše požiadavky a dodáva výsledky aj nad pôvodne dohodnutý rámec. Agentúra sa vždy pri realizácii projektov snaží nájsť optimálne riešenie. NMS Market Research patrí medzi preferovaných dodávateľov skupiny KKCG.

zástupná obrázek pro KKCG
zástupný obrázek pro O2
O2 logo

Zdeňka Kučerová, Jan Krejčí

Výskumná agentúra NMS Market Research pre nás už od roku 2013 vykonáva pravidelný telefonický prieskum zameraný na spokojnosť zákazníkov. Priebeh výskumu môžeme sledovať online v aplikácii INTEGRO, kde je k dispozícii podrobný reporting návratnosti a tagovanie nahrávky z rozhovorov. Cez túto aplikáciu zároveň nahrávame databázy, ktoré sú automaticky vyčistené podľa stanovených podmienok a nahrané do CATI štúdia. https://www.o2.sk

O2 logo

Aleš Brázda

Spolupráca s agentúrou NMS Market Research s.r.o. začala v septembri 2015 a týka sa poskytovania služby mystery shopping pre sieť 150 predajní spoločnosti O2 Slovakia a.s. Kľúčové pre nás bolo vytvorenie jednoduchého reportovacieho prostredia napojeného na naše interné systémy. Agentúra NMS sa riešenia požiadaviek chopila veľmi aktívne a dnes máme reporting a fungujúce mystery shopping podľa našich požiadaviek.

zástupný obrázek pro O2
Zástupný obrázek pro referenci RAIF
Raiffeisen Bank logo

Petra Rubánková

Agentúra NMS Market Research pre nás pripravila rozsiahly prieskum, ktorý bol zameraný na zistenie miery a dôvodov migrácie retailových klientov medzi bankami. Analýza, ktorá bola založená na segmentácii viac ako 4 000 migrujúcich klientov bánk, nám pomohla nastaviť novú a úspešnú akvizičnú stratégiu. Obdobný projekt sme s NMS Market Research zopakovali ešte pre segment podnikateľov.

Peter Lesay

Mercedes Benz si ako prémiová značka zakladá na precíznosti, efektívnosti a spoľahlivosti. To isté sme na opátku dostali od agentúry NMS Market Research, s ktorou úspešne spolupracujeme od roku 2014 na výskumoch, vďaka ktorým získavame cennú spätnú väzbu od našich zákazníkov (Customer Loyalty Index & Customer Satisfaction Index). Mystery Shopping od NMS nám pomáha zlepšovať zákaznícky servis.