Agentúra pre výskum trhu

Obchodní řetězce a zákazníci background
Obchodní řetězce a zákazníci ikona

Obchodné reťazce

a zákazníci

Ľudia sa každý deň rozhodujú, či kúpiť tovar v kamennom obchode alebo pohodlne prostredníctvom e-shopov. Počítajú, čo sa im viac vyplatí. Náš výskum vám pomôže zorientovať sa v tom, ako zákazníci uvažujú.</

Čítať celé
Mystery Shopping background
Mystery Shopping ikona

Mystery

Shopping

Mystery Shopping od NMS je ideálny nástroj ako zhodnotiť prezentáciu firmy očami zákazníkov. Vyškolení mystery shopperi budú vystupovať v roli zákazníkov a sprostredkujú vám tak autentický pohľad.

Čítať celé
Online aplikace a reporting background
Online aplikace a reporoting ikona

Online aplikácie a reporting

Obor Market Research reprezentujú i aplikácie určené pre zber, analýzu a reporting. Náš tým vyvíja všetky aplikácie interne – je teda zaistená flexibilita a možnosť rýchlo vyjsť v ústrety všetkým vašim potrebám.

Čítať celé
Segmentace
Online aplikace, online reporting, mobilní aplikace ikona

U&A štúdia

Zisťovanie postojov a chovaní zákazníkov vám umožní vylepšiť súčasné výrobky a služby. Zároveň U&A analýzy prinášajú praktické odporúčania, na čo sa zamerať pri vývoji inovácií.

Čítať celé
Vývoj a inovace background
Vývoj a inovace ikona

Vývoj

a inovace

Len zlomok noviniek na trhu uspeje a nie každá zmena je zmenou k lepšiemu. Preto ponúkame systém testovania inovácií, aby ste minimalizovali pravdepodobnosť kroku zlým smerom.

Čítať celé
Spokojnosť a lojalita background
Spokojenost a lojalita ikona

Spokojnosť

a lojalita

Vernosť súčasných zákazníkov je veľmi dôležitá. Preto je zisťovanie spokojnosti jedným zo základných pilierov nášho marketingového prieskumu.

Čítať celé
Segmentace background
Segmentace ikona

Segmentácia

Naše služby odpovedajú potrebám konkrétnych klientov, sú zrozumiteľné, v praxi použiteľné a dávajú jasný návod, ako zlepšiť produktivitu firmy.

Čítať celé
Letáky a katalogy background
Letáky a katalogy ikona

Letáky

a katalogy

NMS Vám pomôže pripraviť atraktívny leták a katalóg vášho obchodu tak, že bude lákať zákazníkov. K testovaniu využívame vlastný online program, ktorý efektívne meria atraktivitu produktov v letákoch a vyberá ten najvhodnejší obsah

Čítať celé
Značka background
Značka ikona

Značka

Potrebujete aktualizovať pozíciu značky na trhu, zvažujete re-branding alebo by ste radi zistili ako spotrebitelia vašu značku vnímajú? Potom sa spoľahnite na naše efektívne nástroje výskumu značiek.

Čítať celé
Reklama a komunikace background
Reklama a komunikace ikona

Reklama

a komunikácia

Naše dlhoročné skúsenosti s testovaním konceptov pre popredné firmy na českom i slovenskom trhu vám pomôžu mať svoje reklamné výdaje pod kontrolou a zároveň zvoliť tú najvhodnejšiu formu.

Čítať celé
Technologie background
Technologie ikona

Technológie

Ponúkame pokročilý systém zasielania notifikácií (napr. RedAlertov) cez SMS, e-mailom alebo iným kanálom (REST ATPI a pod.) podľa nadefinovaných kritérií

Čítať celé
Spoustu věcí na míru background
Spoustu věcí na míru ikona

Mnoho vecí na mieru

Dokážeme Vám zostaviť plán na mieru presne podľa vašich predstáv a dostať vás tak zase o krok bližšie k cieľu.